سوپر آلیاژ هستلوی w توسط 12 توزیع کننده آمریکایی تهیه و توسط 8 کارخانه بزرگ تولید می شود که خوشبختانه فروش هستلوی hastelloy w) w) در مجموعه متالویز برای شما کارفرمایان محترم فراهم شده است.

هستلوی w یک آلیاژ نیکل مولیبدن است، که حاوی کروم و آهن نیز می باشد. همانطور  که می دانید آلیاژ هستلوی w  یک سوپر آلیاژ تقویت شده با محلول جامد است که در ابتدا به عنوان فلز پر کننده جهت جوشکاری آلیاژ ها مورد استفاده قرار می گرفت، که با گذشت زمان کاربردهای آن متفاوت تر و وسیع تر شده است.

فروش هستلوی w ( فروش hastelloy w )

آلیاژ هستلوی w یک سوپر آلیاژ تقویت شده با محلول جامد است، این بدان معناست که ویژگی ها محلول جامد در جوشکاری بسیار متفاوت تر نسبت به جوشکاری های ساده و معمولی است و آلیاژ های خاص را با کمک این مواد جوشکاری می نمایند.

کاربرد هستلوی w

به طور گسترده در ساخت توربین های گازی، هوا فضا و صنایع شیمیایی استفاده می شود.

جالب است بدانید که فروش آلیاژ هستلوی w به عنوان یک آلیاژ مرغوب در موتور های توربین های گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربردهای هستلوی w

اینکونل 718
فروش hsatelloy w

مقاومت هستلوی w

آلیاژ هستلوی w بسیار مقاوم در برابر ترک خوردگی، جوشکاری آلیاژ ها و رسوب زدگی می باشد و به همین دلیل جهت اتصال، این آلیاژها به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

هستلوی w در برابر اکسیداسیون در دمای 1400 درجه فارنهایت ( 760 درجه سانتی گراد) از مقاومت بالایی برخوردار است .

عملیات حرارتی :

برای رسوبات جوشکاری نیازی به عملیات حرارتی نیست. همچنین برای محصولات فرفورژه از محلول آنیل به مدت 15 دقیقه در دمای 2165 درجه فارنهایت ( 1185 سانتی گراد ) و به دنبال آن آب خنک استفاده می شود.

سخن آخر :

استفاده از انواع گریدهای هستلوی در صنعت های بزرگ و کوچک به دلیل مقاومت بالای آن‌ ها در برابر تنش ها و خورندگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین ممکن است، تولید آن و نوع عناصری که برای ساخت به کار می رود، نسبت به برخی آلیاژهای قابل استفاده دیگر گران ‌تر باشند. اما اگر کمی آینده نگر باشیم، متوجه می ‌شویم که در طولانی ‌مدت کاملا به صرف هستند.