همانطور که در مقاله سوپر آلیاژها گفته ایم، اکثر سوپر آلیاژها بر پایه نیکل هستند و دارای مقاومت بالایی می باشند که بدون تردید می توان آلیاژ هستلوی را یکی از بهترین آنها دانست. البته ناگفته نماند که بسته به کاربرد هستلوی می تواند مقاومت آنها متفاوت باشد.

فروش هستلوی :

شما در متالویز به راحتی می توانید مطابق با استانداردهای بین المللی ( ASTM , PWM , AMS ) آلیاژ هستلوی خود را در هر گرید سفارش دهید، متالویز این اطمینان را به شما می دهد تا در کمترین زمان ممکن و با کیفیتی عالی هستلوی مورد نظر شما را در کشوری که مد نظر شماست (چین، آمریکا) و حتی از تولید کنندگان کشورهای اروپایی برای شما عزیزان تامین نماید.

کارشناسان متخصص متالویز در زمینه مشاوره فروش هستلوی

زمانی که شما از متالویز قصد خرید هستلوی و یا فروش هستلوی را دارید قبل از خرید حتما کارشناسان مجرب و توانمند متالویز به صورت کاملا رایگان برای خرید هرچه بهتر آلیاژ مورد نظر، ارتباط برقرار کنید تا  شما را  به بهترین نحو راهنمایی کنند.

هستلوی در مقابل خوردگی در شرایط مختلف مقاومت بسیار بالایی دارد و برای تنش های شدید و دماهای بسیار بالا کاملا مناسب است.

در فروش هستلوی اغلب کارشناسان ما این پیشنهاد را به مشتریان می دهند که عناصری همچون کروم، کبالت و یا مولیبدن ( البته در موقعیت های مختلف متفاوت است ) اضافه شود تا آلیاژی انتخاب گردد که از استحکام و مقاومت آن اطمینان حاصل شود.

شما می توانید تنها با شماره گیری شماره 88579293  با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از قیمت های آلیاژ هستلوی C276 , هستلوی C22 با خبر شوید.

کاربردهای هستلوی

اینکونل 718

اغلب هستلوی به فرم های متنوعی همچون صفحه، حلقه، ورق و شفت می باشند. خرید هستلوی می تواند جزء به صرفه ترین سوپرآلیاژها بر اساس نسبت خواص عالی به قیمت مناسب باشد به همین دلیل فروش هستلوی در تجارت جهانی سهم بالایی را دارا می باشد.

مهم ترین ویژگی هستلوی :

مهم ترین ویژگی هستلوی این است که نه تنها می تواند دماهای خیلی بالا را تحمل کنند، بلکه توانایی آن را دارند که تنش های زیاد در شرایط محیط به شدت خورنده را داشته باشند که یکی از بهترین مزیت هستلوی به شمار می رود.

تولید هستلوی :

همانطور که گفته شد تولید هستلوی کاملا پیچیده و مخصوص است که اغلب شامل ترکیب کردن چندین عنصر از جمله کربن، آلومینیوم، منگنز، مس ، کبالت، تنگستن، کروم و غیره در ترکیبات اصلی فلز پایه که قطعا می دانید بر پایه نیکل می باشد، صورت می پذیرد.

فروش هستلوی
ثبت سفارش

شما می توانید جهت ثبت سفارش فرم روبرو را پر کنید و یا از طریق راه های ارتباطی زیر درخواست خود را به کارشناسان ما اعلام نمائید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

۰۲۱-۸۸۵۷۹۲۹۳

info@metalloys.ir