فروش پلیمر peek در متالویز ( پلی اتراترکتون )

متالویز با بهرمندی از امکانات و تجهیزات بروز خود قادر به دریافت تمامی سفارشات شما از جمله فروش پولیمر peek  می باشد و متعهد به آن است که سفارشات شما که شامل پولیمر پیک و یا فروش پلیمر peek  می باشد را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما فراهم آورد.

پلی اتراترکتون یا پلیمر پیک چیست؟

 پلیمر پیک یک نوع بسپار حلقوی و نیمه بلوری است، پولیمر peek از مقاومت بسیاری بالایی در گرما  ( تا 260 درجه سانتی گراد ) برخوردار است.

همانطور که می دانید فروش پلیمر پیک زیر مجموعه از پلاستیک می باشند که اغلب  گران قیمت هستند که در کشور عزیرمان معمولا از طریق واردات صورت می پذیرد.

اطلاعات عمومی از فروش پولیمر peek

جالب است بدانید پولیمر پیک، ترموپلاستیکی بی رنگ می باشد که مقاومتی بسیار عالی در برابر حرارت و گرما و همچنین  دارای استحکام مطلوب مکانیکی ، پیچششی ، مقاومت خمشی، مقاومت بالا در برابر عوامل التروسیته و شیمیایی و چقرمگی و سختی بالا است.

روش تولید پولیمر پیک

پولیمر peek  را از پلیمریزاسون استپی که به وسیله دی آلکیلاسیول ( آلکیل زدایی ) نمک بیس فنولات صورت می پذیرد، به دست می آورند. پلی اتراتر کتون (PEEK) پلیمری نیمه کریستالی است (۳۰% تا ۳۵% کریستالی) 

امروزه از پولیمر peek برای تولید محصولاتی استفاده میشود که  در تماس با مواد غذایی قرار دارند زیرا سازمان غذا و دارو آن را به عنوان ماده ای بی خطر شناسایی کرده است

کاربردهای پلیمر peek

اینکونل 718
فروش پلیمر peek

کاربرد پولیمر پیک

پلیمر peek یا پلیمر پلی اتراترکتون عملکرد خیلی بهتری در مقایسه با فلزات و سایر مواد کاربردی در تولید محصولات صنعتی، شیمیایی و فراوری دارد.

استحکام ابعادی خوب حتی در گرما و تجهیزات که نیازمند خود لغزنده و نیز مقاومت پوششی هستند قطعات با عملکرد بالا در سرما وگرما , بوش دنده ها , در صنایع هوایی و هوا فضا

مشخصات پلی اتر اتر کتون :

فروش پلیمر پیک

پلی اتراترکتون یا PEEK و ترکیبات ان به دلیل خواص یاد شده کاربردهای فراوانی در صنایع خودروسازی، هوافضا، ساخت و ساز و تولید قطعات الکتریکی و زیست پزشکی دارند که باید در معرض دمای بالا قرار گیرند.