فروش نایمونیک در متالویز : شما در متالویز به راحتی می توانید مطابق با استانداردهای بین المللی ( ASTM , PWM , AMS ) آلیاژ نایمونیک خود را در هر گرید سفارش دهید، متالویز این اطمینان را به شما می دهد تا در کمترین زمان ممکن و با کیفیتی عالی نایمونیک مورد نظر شما را در کشوری که مد نظر شماست (چین، آمریکا) و حتی از تولید کنندگان کشورهای اروپایی برای شما عزیزان تامین نماید.

در واقع نایمونیک یک علامت ثبت شده توسط special metals corporation می باشد که آن را می توان از خانواده ای از سوپر آلیاژ ها که خزش کم با درجه حرارت بالا و پایه خمیر می باشد اشاره کنیم . برای خرید نایمونیک با کارشناسان ما تماس حاصل نمایئد.

ساختار آلیاژ نایمونیک

آلیاژی مانند نایمونیک که معمولا بیش از 50 درصد نیکل و 20 درصد کروم با مواد افزودنی مانند تیتانیوم و آلومینیوم ساخته شده است.

کاربرد اصلی در اجزای توربین گاز و عملکرد بسیار بالا در موتور های احتراق داخلی است.

تاریخچه خانواده آلیاژ نایمونیک

خرید نایمونیک در دهه 1940 برای اولین بار توسط تیم تحقیقاتی در wiggin work  در Hered ford انگلستان انجام شد، که برای حمایت از توسعه موتور جت ویتل ساخته شده بود.

کاربردهای نایمونیک

فروش نایمونیک

فروش نایمونیک چگونه توسعه پیدا کرد؟

فروش نایمونیک با کار در تاسیسات ویگین اینکو در بیرمنگام انگلستان توسط لئونارد سمر با توسعه آلیاژ Nimonic 80  در 1941 شناخته می شود و در Power Get W.2B  استفاده می شود. چهار سال بعد آلیاژ نایمونیک 80 A  ساخته شد آلیاژی که امروزه به طور گسترده در دریچه های موتور استفاده می شود و بعد از آن آلیاژ های قوی تری تولید می شوند.

خرید نایمونیک

آلیاژ های نایمونیک نظیر :

خواص و موارد استفاده :

به دلیل توانایی مقاومت در برابر دمای بسیار بالا ، Nimonic برای استفاده در قطعات هواپیما و اجزای توربین گاز مانند پره های توربین و نازل های اگزوز در موتورهای جت ایده آل است ، به عنوان مثال ، در مواردی که فشار و گرما شدید است. در گریدهای مختلف از جمله Nimonic 75، Nimonic 80A و Nimonic 90 در دسترس است.

 ناینومیک 263  در اتاق های احتراق Rolls-Royce / Snecma Olympus 593 استفاده شده در هواپیمای مافوق صوت کنکورد مورد بهره برداری قرار گرفت. سر دریچه های اگزوز و همچنین چرخ توربین توربو شارژ را جای آن برای موتور توربوی Corvair Spyder از Nimonic 80A مورد استفاده قرار گرفته است.