فروش تیتانیوم به خصوص در ایران ملزم به این است تجربه مناسبی در بازار جهانی داشته باشیم و با توجه به تجارب و دانش بهترین و مرغوب ترین سوپر آلیاژ را وارد نمایید.

با توجه به سابقه درخشان متالویز در امر وادرات انواع مختلف سوپر آلیاژ ها به خصوص فروش اینکونل، متالویز این اطمینان را به شما خریدارن می دهد که مرغوبترین و با کیفیت ترین سوپر آلیاژها به خصوص تیتانیوم، هستلوی و غیره مطابق استاندارد منظر شما که می تواند ( ASTM , PWM , AMS ) باشد از تولید کنندگان اروپا، آمریکا و چینی را در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان تامین نماییم.

تیتانیوم چیست و چه کاربردهایی دارد؟

تیتانیوم را در جدول تناوبی با Ti می شناسند، یکی از مزایای آلیاژ تیتانیوم چگالی کم آن و مقاومت بالای آن است. اغلب تیتانیوم را می توان در آب اقیانوس ها که میزان پوسیدگی در آن بالا هست با توجه به خاصیت ضد پوسیدگی آن استفاده نمود.

کاربرد آلیاژ تیتانیوم :

قبل از خرید و یا فروش تیتانیوم مهم ترین موضوعی که باید به توجه داشت کاربرد آن محصول در خرید و یا فروش تیتانیوم می باشد. بیشترین کاربرد تیتانیوم، دی اکسید تیتانیوم می باشدکه اغلب در صنایع رنگ سازی به عنوان رنگ دانه مرود بهره بری قرار می گیرد.

نکته جالب توجه آن است که میزان مصرف فروش تیتانیوم در کشورهای پیشرفته 10 برابر کشورهای در حال توسعه است.

از کاربرد های دیگر دی اکسید تیتانیوم می توان به بهره بری از آن در صنایع الکترونیک، پلاستیک، کاغذ و سرامیک استفاده نمود.

شاید برای شما هم جالب باشد که آلیاژ تیتانیوم در سال 1790 کشف شده است، اما تا اوایل دهه 1900 مورد خالص سازی قرار نگرفت.

کاربردهای تیتانیوم

اینکونل 718

امروزه سوپر آلیاژ تیتانیوم دارای سابقه کاری بالغ بر 50 سال است، این فلز براق به دسته فلزات واسطه تعلق دارد.

ترکیب‌های تیتانیم عبارتند از :

فروش تیتانیوم

فروش تیتانیوم و ترکیبات آن :

فروش تیتانیوم

از مهم ترین آلیاژ این فلز می توان به ترکیب 90 درصد تیتانیوم، 6 درصد آلومینیوم و 4 درصد وانادیوم اشاره نمود. که به طور خلاصه آن را با Ti-6QL-4V نشان می دهند.

همانطور که می دانید به دلیل استحکامی که این آلیاژ در برابر خوردگی و واکنش های شیمیایی دارد استفاده از آن در محیط های با خوردگی بالا بسیار زیاد است. برای مثال می توان آب اقیانوس ها و دریا ها را نام برد که حتی سوپر آلیاژ هایی همانند اینکونل که بر پایه نیکل هستند دچار زنگ زدگی می شوند.

کاربرد تیتانیوم در راکتور های هسته ای :

از تیتانیوم در ساخت واحد های شیرین سازی آب و راکتورهای هسته ای شیمیایی استفاده می کنند. جالب است بدانید هر سال چیزی بیش از  1000 تن از آلیاژ تیتانیوم را به منظور استفاده پزشکی در جراحی های ( لگن و زانو ) همچنین تهیه پروتزهای آن تولید می کنند.

حتی برخی از دندان پزشکان از این عنصر برای ساخت ایمپلنت و دندان استفاده می کنند.

فروش تیتانیوم

خاصیت ضدآبی و ضد زنگی تییانیوم :

فروش تیتانیوم

خاصیت ضد آبی و ضد زنگی تیتانیوم باعث شده تا از این آلیاژ در جواهر آلات نیز استفاده شود.

اغلب مشاهده می شود، برخی افراد به فلزات بسیار حساسیت داشته لذا جواهرات از جنس آلیاژ تیتانیومی گزینه بسیار مناسبی برای آنهاست چرا که به راحتی می توان این جواهرات را در محیط های مرطوب نظیر حمام، استخر استفاده نمود.

خواص شیمیایی تیتانیوم :

فروش آلیاژ تیتانیومی نیز همانند هر فلز دیگری دارای خواص شیمیایی می باشد که از معروف ترین خواص آنها می توان به اکسید شدن سریع آن در معرض هوا نام برد.

نکته جالب در خصوص آلیاژ تیتانیوم این است که ذوب آن تنها در محیط خلاء صورت می پذیرد و در دمای 550 درجه سانتی گراد با کلر ترکیب می شود.

ثبت سفارش

شما می توانید جهت ثبت سفارش فرم روبرو را پر کنید و یا از طریق راه های ارتباطی زیر درخواست خود را به کارشناسان ما اعلام نمائید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

۰۲۱-۸۸۵۷۹۲۹۳

info@metalloys.ir