فروش پلیمر vespel توسط متالویز با کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر است. vespel علامت تجاری مجموعه ای از پلاستیک های بادوام و پایه به پایه پلی آمید است که توسط شرکت دی پونت (Dupont)  تولید می شود.

اگر شما نیاز به یک پلاستیک بادوام و ماندگار هستید خرید ( فروش پلیمر vespel ) را به شما پیشنهاد می کنیم.

کاربرد های پلیمر vespel :

کاربردهای اصلی پلیمر vespel بیشتر در فن آوری هوافضا، حمل و نقل استفاده می شوند. این ترکیب مقاومت در برابر حرارت، به راحتی می تواند در شرایط های سخت شدید محیطی دوام بیاورد و مورد استفاده قرار گیرد.

مزیت فروش پولیمر وسپل

شما با خرید پولیمر وسپل از این مزیت ها برخوردار هستید: که برخلاف اکثر پلاستیک ها حتی در دمای بالا هم از تولید گاز های گلخانه ای به دور هستید.

که این امر سبب می شودکه تکه گاه های بوته ها از بین نرفته و برای آنها مفید نیز باشد. همچنین در دماهای پایین نیز که حتی کار به انجماد می رسد عملکرد پلیمر و سیل بسیار عالی است.

کاربردهای پلیمر وسپل

اینکونل 718

با تمام این صحبت ها پلیمر vespel  تمایل به جذب مقداری کمی آب دارد، در نتیجه زمانی که در خلاء قرار میگیرد پمپ زدن آن طولانی تر می شود.

فروش پلیمر vespel

اگر چه در هر یک از این خواص پلیمر هایی وجود دارد که از پلی امید پیشی می گیرند، اما ترکیبی از آنها مزیت اصلی پلیمر وسپل است.

اگر شما به دنبال یک مرجع برای آزمایش های عایق حرارتی هستید، پولیمر vespel  بهترین گزینه برای شماست. زیرا قابلیت تولید مجدد بالا و سازگاری خواص گرمایی آن بسیار بالاست .

خواص مغناطیسی وسپل

پلیمر وسپل پرب های با وضوح بالا برای طیف سنجی  NMR استفاده می شود. زیرا میزان حساسیت مغناطیسی حجم آن .029.02 ± 0.25 × 10-6 V  برای vespel spi  در 2108 درجه سانتی گراد است.

 

پلیمر وسپل می تواند با فرم دهی مستقیم ( DF ) و قالب گیری ایزوستاتیک ( شکل های اساسی – صفحات ، میله ها و لوله ها ) پردازش کرد. از این قالب ها معمولا برای مقادیر نمونه اولیه جهت صرفه جویی در هزینه استفاده می شود. زیرا ابزار دقیق برای قطعات DF بسیار گران است.

فروش پلیمر vespel