فروش اینکونل در متالویز ؟ شاید سوالی باشد که ذهن شما را درگیر کرده باشد که چرا باید متالویز را در فروش اینکونل و یا سایر سوپر آلیاژ ها انتخاب کنیم :

 با توجه به سابقه درخشان متالویز در امر وادرات انواع مختلف سوپر آلیاژ ها به خصوص فروش اینکونل، متالویز این اطمینان را به شما خریدارن می دهد که مرغوبترین و با کیفیت ترین سوپر آلیاژها به خصوص اینکونل، تیتانیوم، هستلو ی و غیره مطابق استاندارد منظر شما که می تواند ( ASTM , PWM , AMS ) باشد از تولید کنندگان اروپا، آمریکا و چینی را در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان تامین نماییم.

فروش اینکونل

شما به راحتی می توانید هر گرید سوپر آلیاژ را در زمان های کوتاه از متالویز خریداری نمائید.

فروش اینکونل و همچنین خرید اینکونل در مدل های مختلف از جمله فروش اینکونل 600 ، اینکونل 601، اینکونل X750 و اینکونل 718 از جمله سوپر آلیاژهایست که در متالویز جزو پرفروش ترین اینکونل ها به حساب می آیند تنها با چند کلیک می توانید به راحتی سفارشتان را ثبت کنید.

اینکونل چیست ؟ چرا برای خرید اینکونل و یا فروش اینکونل متالویز را انتخاب کنیم ؟

عبارت اینکونل در انگلیسی Inconel می باشد، که آنها را می توان گروهی از سوپر آلیاژها  که بر پایه نیکل هستند نامید، که یکی از مهم ترین خواص آنها در برابر خوردگی و اکسیداسیون در موقعیت های متفاوت و شرایط کاری در دما بالا و همچنین فشار فوق العاده بالا دارای مقاومت بسیار عالی هستند.

در واقع آلیاژ اینکونل تحمل فوق آلاده بالایی حتی در مقایسه با فولاد زنگ نزن در گرمای بسیار بالا در دمای 25000 فارنهایت  دارد و همچنین  مقاومت و استحکاک کششی خود را در این دما از دست نمی دهد.

کاربردهای اینکونل

اینکونل 718

انواع گرید های اینکونل :

فروش اینکونل

فروش اینکونل در گرید های مختلفی همچون :

اشاره نمود که در مقالات دیگر مفصل در مورد هر کدام از آنها بحث های مفیدی شده است.

اینکونل ها ارزان هستند یا گران ؟

قطعا قیمت فروش اینکونل با سایر آلیاژ ها به دلیل خواص ویژه ای که دارند بسیار متفاوت است یکی از مهم ترین دلایل بر گرانی این سوپر آلیاژ می توان به مقاومت در برابر خوردگی در دما و فشار هایی بسیار بالا اشاره نمود.

کاربردهای اینکونل چیست ؟

همانطور که اشاره شد اینکونل ها  ( فروش اینکونل ) مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی دارند، علاوه بر این در دما های بسیار بالا نیز مقاومت خود را از دست نمی دهند. به همین خاطر کاربرد آنها بسیار گسترده است، از مهم ترین کاربرد اینکونل می توان به :

فروش اینکونل

اما یکی از مهم ترین ویژگی های آلیاژهای اینکونل مقاومت فوق العاده بالای آن در دمای بالا و همچنین مقاومت در برابر اسیدهایی مانند، سولفوریک، نیترولیک و هیدروکربن است.  متالویز این امکان را فراهم کرده است، برای راهنمایی هر چه بیشتر شما عزیزان در جهت فروش اینکونل و یا خرید آن با ثبت سفارش از طریق فرم زیر و یا از طریق شماره تلفن  09121043348 به شما عزیزان مشاوره رایگان دهد

ثبت سفارش

شما می توانید جهت ثبت سفارش فرم روبرو را پر کنید و یا از طریق راه های ارتباطی زیر درخواست خود را به کارشناسان ما اعلام نمائید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

۰۲۱-۸۸۵۷۹۲۹۳

info@metalloys.ir