مونل ها یکی از مهم ترین سوپر آلیاژها بر پایه نیکل می باشند. فروش مونل ها می تواند بسته به کاربرد و سفارش شما متفاوت باشد، از عمده فروش مونل میتوان به فروش ( میلگرد مونل ، ورق مونل ) با ضخامت ها و قطر های متفاوت اشاره کرد.

عناصر تشکیل دهنده مونل ( فروش مونل ) :

عمده عناصر تشکیل دهنده فروش مونل ، نیکل و مس می باشد که اغلب ها می توانند حاوی مقدار کمی همچون آهن ، آلومینیوم و منگنز باشند.

فروش مونل :

یکی از پر مصرف ترین آلیاژها در صنعت کشور ورق 400 مونل در ضخامت و ابعاد مختلف است و همچنین میلگرد 404 در قطر های مختلف، لوله 401 و انواع دیگر آلیاژهای آن  می باشد. فروش مونل منحصر به این متریال ها نبوده و حتی به شیرآلات 500 و غیره نیز شامل می شود.

مقاومت آلیاژ مونل :

اگر شما هم تا به حال به مصرف های مختلف، خاص و متعدد آلیاژ مونل دقت کرده باشید، در می یابید که آلیاژ مونل  خرید و یا فروش مونل یکی از مقاوم ترین آلیاژ در برابر خوردگی های شیمیایی می باشد.

 به همین خاطر نیز پره های کشتی ها و توربین هایی که تبایز به مقاومت خوردگی را دارند از این آلیاژ استفاده می کنند.

کاربردهای آلیاژ مونل

اینکونل 718

گریده هایی از آلیاژ مونل :

فروش مونل
فروش مونل

قیمت فروش مونل :

قیمت مونل  فروش مونل تحت تاثیر قیمت عناصر آلیاژی و به ویژه نیکل و مس تحت تاثیر قرار می‏‌گیرد. قیمت آلیاژ مونل با توجه به نوسانات بازار و تغییرات قیمت عناصر آلیاژی تغییر می‌‏کند. قیمت مونل را می‌توانید در جدول قیمت مونل در همین صفحه مشاهده کنید. این جدول به طور پیوسته در حال به روز رسانی می‌‏باشد.

نرخ قیمت مونل به صورت کلی بالا بوده و حتی از قیمت مس و نیکل خالص نیز بالاتر می‌‏باشد و از این آلیاژ در موارد خاص که استفاده از آن توجیه اقتصادی داشته باشد، استفاده می‌‏شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‏‌توانید با شماره تلفن مجموعه تماس حاصل نمایید.

اشکال مختلف برای خرید و یا فروش مونل عبارتند از اتصالات لوله تیوب، فلنج،لوله، میلگرد، ورق یکی از اصلاحات میلگرد 400 مونل ، میلگرد دریای نیز می‎باشد.

کاربردهای دیگر فروش مونل :

انواع کاربردهای دیگر عبارت اند از استفاده در شیرآلات، پمپ‎ها و پروانه پمپ‎ها، فیکسچرها، بست‎ها و پیچ و مهره‎های دریایی، قطعات الکتریکی و الکترونیکی، فنرها، تجهیزات فرآیندهای شیمیایی، مخازن آب و گازوییل، مخازن نفت خام پتروشیمی، لوله کشی ها و مخازن فرآیندها، مبدل‎های حرارتی گرم کننده دیگ های بخار آبی و مبدل‎های حرارتی گرم کننده‎ای که درون آن گاز است و سایر مبدل‎های حرارتی.

ثبت سفارش

شما می توانید جهت ثبت سفارش فرم روبرو را پر کنید و یا از طریق راه های ارتباطی زیر درخواست خود را به کارشناسان ما اعلام نمائید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

۰۲۱-۸۸۵۷۹۲۹۳

info@metalloys.ir