فروش اینکونل x750 در متالویز با استفاده از متخصصین مجرب و با تجربه در حال انجام است شما می توانید جهت ثبت شفارش خود به شماره تلفن های داخل سایت مراجعه فرمایید.

این آلیاژ ( اینکونل x750 ) با مقاومت خزشی عالی تا دمای 1500 درجه فارانهایتمی باشد و کاربرد گسترده ای در صنایع هوایی دارد.

14 الی 17 درصد کروم، 25/2 الی 75/2 درصد تیتانیوم، 5 الی 9 درصد آهن از مهم ترین اجزاء آن هستند. افزودن نیوبیوم مانع ایجاد کار باید کروم و ترک برداشتن در دمای بالا می شود. از سوی دیگر وجود آلومینیوم و تیتانیوم باعث رسوب سختی آن می شود.

درباره فروش اینکونل x750​

 فروش اینکونل ایکس 750 و یا اینکونل x750 به راحت ترین روش و در کمترین زمان ممکن توسط متالویز به شما عزیزان فروخته می شود. شکل پذیری آن شبیه Cress 301  بوده معمولا به علت کار سختی نیاز به آنیل دارد. ماشینکاری آن تنها به صورت آنیل با خنک کاری و ابزار کاربایدی صورت بگیرد.

نکته : محیط به صورت کنترل شده و اتمسفر کاهش یافته باید باشد.

این آلیاژ  ( اینکونل ایکس 750 ) جوش پذیر با روش مقاومتی و نفوذی آرگون می باشد . بعد از جوشکاری نیز باید پروسه آنیل روی آن صورت بگیرد.

کاربردهای اینکونل x750

اینکونل 718

کاربرد اینکونل x750​ :

 فروش اینکونل x750 و یا بهتر بگوییم کاربرد اصلی آن بیشتر در اجزاء ساختاری توربین های گازی نظیر پیچ و مهره ها، تیغه های روتور، چرخ ها و …، فنر های توربین های گازی، فنر شیر های اطمینان پالایشگاه های نفت، صنایع نیروگاهی و …

فروش اینکونل x750

استاندارد معمول ارزیابی حساسیت آلیاژهای پایه نیکل، ASTM G28 بوده که این استاندارد شامل فهرستی از آلیاژهاست که  داری آزمایش های استاندارد می باشد که همگی  قابل قبول است .

از سوی دیگر فهرست آلیاژهای ارائه شده در استاندارد فوق شامل تمامی آلیاژهای پایه نیکل از جمله اینکونل x750 نبوده و استفاده از آن در مورد آلیاژ اینکونل x750 با محدودیت همراه است 

ثبت سفارش

شما می توانید جهت ثبت سفارش فرم روبرو را پر کنید و یا از طریق راه های ارتباطی زیر درخواست خود را به کارشناسان ما اعلام نمائید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

۰۲۱-۸۸۵۷۹۲۹۳

info@metalloys.ir